LR 621

Cena vzorky 1 €

Cena za m² 58.09 €

Rohový prvok 2.50 €

Zľava 15 %

Pôvodná cena: 68,34 €
Nová cena: 58,09 € 

Pestrofarebné odtiene tohto modelu sa hodia zrejme na každý dom. Výnimku netvoria ani krásne ploty, múriky či záhradné grily. A čo tak použiť tento obklad v kuchyni či vinárni? Fantázií sa medze nekladú a využitia tehlových obkladov sú v dnešnej dobe naozaj nekonečné.

Objednajte si vzorku tohto obkladu, ktorú Vám doručíme až domov, prípadne si ju vyzdvihnete v niektorom z našich showroomov Bricker.

VZORKU JE MOŽNÉ VRÁTIŤ V PREDAJNIACH BRICKER, KDE VÁM BUDÚ VRÁTENÉ PENIAZE FORMOU ZĽAVY Z OBJEDNÁVKY ALEBO V HOTOVOSTI.

Cena vzorky je 1€ ( balenie obsahuje aj vzorkovník špárovacích hmôt )
Farba

Červená, Pestrá, Tehlová

Povrch

Pieskovaný, Štrukturovaný

Spracovanie

Handmade

Cenová úroveň

Premium

Akciové

Akciové

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “LR 621”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Podobné produkty

Architekti---mailing2[1]-12

Prihlásenie k odberu Newsletteru Bricker

Žiadosť o vizualizáciu za 25 €

Ponúkame Vám aj jedinečnú možnosť vizualizácie tehličkového obkladu priamo na Váš dom alebo do interiéru. Stačí keď nám prostredníctvom tohto formulára odošlete fotografiu a Vaša vizualizácia bude pripravená k prezentácií na našich predajniach do 5 pracovných dní. Môžete si takisto aj dohodnúť BEZPLATNÉ stretnutie na stavbe s obchodným partnerom BRICKER, ktorý môže dom nafotiť, prípadne priniesť vzorky podľa Vášho výberu. Cena vizualizácie je 25 €. Po odoslaní formulára vám zašleme faktúru a po jej uhradení pripravíme jedinečnú vizualizáciu vášho domu. Suma vám bude odpočítaná z ceny objednávky.

  • Accepted file types: jpg, png, pdf, jpeg.

Zadajte parametre a kalkuláciu Vám zašleme ZADARMO

Náš pracovník Vám príde zamerať fasádu za poplatok
(50€)

Cenová kalkulácia

  • Parametre

Pre výpočet orientačnej cenovej ponuky prosím zadajte celkovú plochu v m² na ktorú sa bude realizovať obklad (po odčítaní okien a dverí) a dĺžku rohov v bežných metroch (bm). Nezabudnite, že rohové prvky sa môžu využiť aj okolo okien a dverí, nieje to však podmienkou. (Cenová kalkulácia je orientačná a nezáväzná a závisí od mnohých faktorov. Presnú cenovú kalkuláciu Vám vieme vypočítať po zameraní stavby našimi pracovníkmi.)