O nás

ROZHODNITE SA PRE NÁS

Sme tím odborníkov s viac ako 30-ročnými skúsenosťami na trhu so stavebnými materiálmi.

Každá stavba aj zákazník si vyžadujú individuálny prístup. Vďaka naším mnohoročným skúsenostiam vám pomôžeme rýchlo sa zorientovať v  širokej ponuke druhov a spolu vyberieme to najlepšie riešenie.

Odborné poradenstvo pri výbere

Každá stavba aj zákazník si vyžadujú individuálny prístup. Vďaka naším mnohoročným skúsenostiam vám pomôžeme rýchlo sa zorientovať v širokej ponuke druhov a spolu vyberieme to najlepšie riešenie. Odporúčame vám navštíviť niektorý z najbližších showroomov Bricker, prípadne si dohodnite stretnutie s naším zástupcom priamo na stavbe či u vášho architekta.

Zameranie stavby, cenová ponuka

Podľa náročnosti projektu si môžete vybrať: 1. vlastné zameranie: rozmery zadajte do formulára “cenová kalkulácia“ na webovej stránke 2. Pošlite nám vypracovaný projekt 3. Dohodnite zameranie stavby našim pracovníkom. Na základe získaných podkladov vám dodáme cenovú ponuku, ktorá obsahuje všetky potrebné materiály – lícové tehly alebo tehlové obklady, maltové zmesi, škárovacie zmesi. V prípade odvetranej fasády je súčasťou cenovej ponuky aj kotviaci systém, prípadne zateplenie, resp. návrh kompletného riešenia vašej tehlovej fasády. Súčasťou ceny sú aj samostatne rozpísané realizačné práce, dovoz materiálu a jeho vykládka na stavbe.

Vizualizácie

V ponuke služieb firmy Bricker je aj vytvorenie vizualizácie domu s fasádou z vybraného tehličkového obkladu. Na webovej stránke stačí v časti “vizualizácia zdarma“ vybrať farbu škárovacej hmoty, odoslať kvalitnú fotografiu a my vám vytvoríme 2D vizualizáciu.

Odosielanie vzoriek

Chápeme, že pri takej rozsiahlej ponuke povrchov je výber toho pravého veľmi náročný. Obrázok z katalógu sa nikdy nevyrovná skutočnej tehličke, ktorej sa môžete dotýkať a v mieste určenia prikladať na stenu. Materiál pôsobí inak na priamom slnku, inak za šera… Preto ponúkame možnosť zakúpenia testovacej vzorky, ktorú doručíme na vašu adresu. Vzorku si vyberte a objednajte na stránke Bricker.sk.

Dovoz a vykládka materiálu

Súčasťou našich služieb sú aj dovoz a vykládka materiálu na stavbu. V prípade realizácie fasády našimi pracovníkmi je samozrejmou súčasťou aj následný odvoz obalových materiálov.

Profesionálna realizácia a záruka kvality

Lícové tehly a tehlové obklady sú citlivé materiály, ktoré treba veľmi starostlivo aplikovať a následne ošetriť. Záleží nám na tom, aby sa nami dodávané fasádne tehly správne zabudovali, preto naše realizačné tímy dodržiavajú predpísané technologické postupy a používajú odporúčané materiály. Len tak môžeme garantovať dlhú životnosť a minimálnu údržbu tehlových fasád.

Vlastná výroba tehlových obkladov

V záujme poskytovania čo najvýhodnejších cien a služieb pre našich zákazníkov vyrábame tehlové obklady priamo u nás. Tieto tehlové obklady režeme z lícových tehál podľa vášho výberu. Výhodou takto vyrábaných tehlových obkladov je ich priaznivá cena a aj fakt, že môžeme využiť všetky časti rezanej tehly – ako lícové strany, tak aj tzv. tehlové telo, ktoré má veľmi priaznivú cenu a dá sa na stavbe zaujímavým spôsobom využiť.

Spolupráca s architektmi a projektantmi

Pri navrhovaní fasád pre klientov úzko spolupracujeme s architektmi a projektantmi. Tehlové fasády vyžadujú aj riešenie špecifických technických detailov, preto radi poskytneme všetky potrebné informácie.

Kvalitné komponenty

Na realizáciu používame najkvalitnejšie maltové zmesi. Tieto sa špeciálne vyvíjajú a vyrábajú pre systémy tehlových fasád a aj vďaka nim môžeme zaručiť najvyššiu životnosť a kvalitu realizácie.