Blog

Nalaďte sa na svoj odtieň ,,V štýle BRICKER“

BIELA nie je síce súčasťou farebného kruhu, ale symbolizuje začiatok. Je považovaná za farbu čistoty asviežosti. Pôsobí elegantným, pokojným a vyváženým dojmom. Obľubujú ju vyrovnaní, úprimní a sebavedomí ľudia. Očisťuje, posilňuje tvorivosť a energetický tok, dodáva silu a tým uzdravuje telo, dokonca dokáže tíšiť bolesť. Ako dominantná farba charakterizujúca zimu, však môže v sýtych odtieňoch pôsobiť studeno až drsno.

Biela tehlová stena v interiéri

Ak sa rozhodnete pre tehličky bielych odtieňov, štruktúrovaný povrch samotnej tehly dobre vynikne a dodá stene zaujímavý vzhľad. Biela tehlová stena bude pôsobiť vždy elegantne, vnesie do priestoru pôvab, čistotu a dostatok svetla. Vytvorí ilúziu priestoru a opticky ho zväčší. Skvelo sa kombinuje sdrevenou podlahou, či dreveným nábytkom. Ako čisté, nepopísané plátno dáva vyniknúť doplnkom, dekoráciám smožnosťou viacfarebných kontrastov, či izbovým kvetom.

Kolekcie farebných odtieňov BRICKER Vám dávajú slobodu kombinovať a objavovať Váš osobný štýl. Vyberte si z ponuky bielych odtieňov https://bricker.sk/obchod/filters/farba/37/ Môžete si byť istí, že to, čo si vyberiete dnes, sa vám bude páčiť aj zajtra.