Blog

Vznešená bordová pre noblesný vzhľad

Farba fasády výrazne ovplyvňuje vzhľad každej stavby, v kombinácií so strechou dotvára jej estetický dojem. Pri výbere odtieňov je dôležité brať do úvahy predovšetkým štýl domu, prostredie v ktorom sa nachádza, ale aj stavebné materiály, ktoré bude použité. Aj v tomto prípade platí, že menej je viac, plus dobrá rada – vyhýbať sa príliš žiarivým a živým odtieňom. Farby na veľkej ploche v exteriéri sa javia zvyčajne svetlejšie, ako na malej ploche. Je to ovplyvnené mnohými faktormi ako je svetlo, veľkosť alebo povrch. Tehlové obklady s reliéfnou štruktúrou pôsobia prirodzeným dojmom.

Sú vyrobené z prírodného materiálu, ktorý je vysoko odolný a nepotrebuje dodatočnú údržbu. Neobsahujú chemické prísady ani neuvoľňujú do prostredia žiadne škodliviny.

Sú jednoducho ideálnym stavebným materiálom, ktorý ponúka sama príroda. Tehličková fasáda BRICKER je fasáda na celý život.

Forum Pampas

Obklad, ktorý pôsobí akoby ho niekto práve vytrhol zo srdca vriaceho vulkánu sopky. Červené, bordové a čierne odtiene spolu vytvárajú dominantnú fasádu, ktorá ohúri nejedného okoloidúceho. Na prvý pohľad možno jednotvárna, no z blízka plná detailov a energie – osvedčený štýl šarmantných anglických gentlemanov.

Bordová – krv, láska, vášeň, romantika, pokojný večer s pohárom vína

Bordeauxská farba má pôvod z Francúzska. Špeciálny odtieň červenej bo pomenovaný podľa vína z provincie Bordeaux.

Bordová farba predstavuje pokoj, kľud, prímerie a hojnosť. Patrí medzi výrazne teplé až hrejivé farby. Charakterizuje vznešenosť, noblesu a originalitu. Taktiež je symbolom lásky, vášne a romantiky. Vyberajú si ju ambiciózni, sebavedomí ľudia, ktorí dokážu upútať pozornosť. Jej použitie demonštruje majestátnosť, vznešenosť a nádheru jedinečných priestorov, ktoré pôsobia útulne a elegantne. Vhodná kombinácia a vyváženie bordovej farby o ostatnými harmonickými odtieňmi jej môže dodať ýtosť, dominantnosť či unikátnosť.

Bordová vyzerá skvele aj v akomkoľvek štýle interiéru. Je ideálna pre klasiku,vintage a dokonca aj minimalizmus. Vnesie do miestnosti energiu a lepšiu náladu. Zvýrazni priestor, dodá mu správny šmrnc a čarovnú atmosféru. Tehličkové obklady v tomto odtieni evokujú dekadentnú atmosféru dávnych čias a histórie.

Buďte kreatívni a vytvorte si vlastný príbeh s obrazom predstavy Vášho vysnívaného domova. Naše kolekcie farebných odtieňov Vám dávajú slobodu kombinovať a objavovať Váš osobný štýl. Vyberte si z bordových odtieňov našej ponuky https://bricker.sk/obchod/filters/farba/56/

Môžete si byť istí, že to, čo si vyberiete dnes, sa Vám bude páčiť aj zajtra.